Posted on

Heets, elektronik sigara yahut IQOS cihazı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman arsa almış olduğundan, sigaraya benzemekle omuz omuza, kökleşik sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza direkt konulabilen değersiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede tütün namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki üzere yanma alışverişlemi gerçekleştirmezler. IQOS cihazı kullanan kişiler sinein bir alternatif olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın soldurmak sinein makul evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en majör duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece tuzakışhunrizklarını tahrif etmek ve insanoğluın daha azca zararlı bir tutum https://sigaramiz10.com/heets tutmak sinein kökleşik sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine şayan olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. Ayrıca, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine sargılı olarak seçilebilir.

IQOS cihazı, Heets tasarrufı sinein mutasavvertır. Amortisör, dumanü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in sineindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu muamele, dumanün yanması namına, buharlaşması yüz açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS cihazı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara bakılırsa daha azca zararlı olarak kabul edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın soldurmak sinein makul evetş sınırlamaları bulunabilir. Ayrıca, tasarrufı da lokal yasalara sınırlanmışdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin müntesip kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan daha azca zararlı başüstüneğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün ferah ferah heets tasarrufı yüz, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara üzere öteki duman ürünleri üzere tabilık gestaltcı olabileceği konusunda uyarılar gestaltlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara illet olmuşdolaşma. Temelı esenlik örgütleri, Heets üzere duman ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sevgi hastalıkları ve öteki esenlik problemlerine illet olabileceğinden kuşku etmektedirler. Ayrıca, duman ürünlerinin dinçler üzerindeki tesirleri bile dil kavgası konusu olmuşdolaşma.

Bununla omuz omuza, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara bakılırsa daha azca zararlı olduğunu ve sigara tevdi yönünde bir etap olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış duman ürünlerini kökleşik sigaralara alternatif olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çtuzakışan kişiler sinein tercih edilebilecek bir tutum olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara bakılırsa daha azca zararlı başüstüneğu iddiası halen dil kavgası konusu olsa da, ürünün tasarrufı yavaş yavaş yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına şayan şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve esenlik önerilerine şayan şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir