Posted on

İnsanların yaneşeliıkları özel anılarını, mütehassıslık alanlarıyla mukabillarına çıkan yeteneklerini paylaşmalarını, ihtiyaç bulunduğunu düşündükleri bir alanda yahut direkt olarak şahsi isteklerini tatmin kılmak bâtınin kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu sermaye için daha detaylı bir şekilde bilgi görmek içim blog nedir adlı makaslamakmı okuyabilirsiniz.

# çıbanlamadan önce ahit kaybetmemeniz namına blog heveslimadan önce adlı makaslamakmı okumanızı öneririm. “Sitemin ismi ne olmalı daha onu da bilmiyorum” diyenler bâtınin de blog insan önerileri yahut domain önerileri makaslamakm tam size nazaran.

Hasetmüzde blog konuları; kişilerin mütehassıslık alanları, tetkik yetenekleri üzere belli bir yalnızçta makaslamaklabileceği üzere; her sektörden yahut her fikirden beş on toparlayarak da website tesis etmek mümkündür.

Doğrusu bir zaman uygulayım bilimi dair bilgi sunulurken; özge zaman, siyasetle müteallik paylaşımları blog hapishaneğinize normal bir şekilde yapabilirsiniz. Bir zaman gitar çiktibas dair video ve ışıkğraflı yayınlar yaparken; bir sonraki zaman temizıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Yahut blogunuzu hevesliarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Kadar Saatımı Tuzakır?
Website açmak 2022 tarihinden itibaren bundan sonra çok kolaylaştı. Yalnızca 25 dakikada sıfır bilgi ile sizinde blogacmak.com üzere bir siteniz olabilir. Bu konuda daha detaylı bir şekilde bilgi görmek bâtınin elbette blog açılır makaslamakmı okumanızı öneririm.

blog açmak ahit almaz
Döneminızı algı bir şey domain adınızı ve dizaynınızı seçmek olacaktır. şayet kafanızda doğrusu bir domain (yer adı) var ise o ahit resmî anlamda aksiyoniniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi heveslimaktan öte blogun bâtınine okuyucunun sevilmiş olduğu makaslamakları söylemek, bu makaslamaklara özgün video ve resimler çekmek daha uzun ahit alacaktır. Gerçi yalnızca 10-15 dakikada makale makaslamakp yayınlayanlar da var. Doğrusu bu süreyi ayarlamakta size kalmış esasen.

Ne Kadara Dünyalık Evet?
Bu aksiyone sarrafiyelamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi açmak bâtınin çok mangır harcayacak mıyım?” dır.

blog açmak kaç mangır
Yanıt “Hayır” Web sitesi açmak bâtınin mutlaka öyle güçlü miktarlarda mangır harcamanıza lüzumlu yasak. Siteyi kendiniz hevesliacağınız bâtınin dizayn ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den dunya kuruluşlmayan bu hizmetin esasen maliyeti 1 yıllık $20-25.

Yalnızca domain ve hosting bâtınin bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 üzere bir miktar tutacak. Doğrusu mahiye yalnızca $1-2 ödeyerek sitenizi heveslimış olacaksınız. Bunun bâtınin Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bizlere yıllık 20-25 Dolar üzere bir rakama müstakbel. Nite mı? Burdan devam…

Blog Aç Yalnız Niçin?
Esasen bunun bir çok sebebi olabilir, ancak en popülerleri:

Evden mangır isabet bâtınin site açmak : Türkiye’de bir çok blogger genel ağ üzerinden blog yazarak mangır edinmek bâtınin web sitelerini kullanıyor. Yalnızca part-time bir iş olarak değil, bazenları bu fenomenı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten mangır isabet dair en yavuz yöntemlerden biri site bina etmek ve site heveslimaktır.
1 defa öğren 1000 defa yap : Bir öğün blog elbette açılır öğrendikten sonrasında arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki rastgele bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu aksiyoni kendiniz bâtınin bir mangır isabet yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini ifade kılmak bâtınin : Yalnızca blog söylemek, kendi duygularını sarrafiyekaları ile üleşmek bâtınin blog heveslianlarda var. Hatta bu eşhas ara sıra öyle popüler oluyorlar ki on binlerce nüfus tarafından siteleri uyma ediliyor.
Varolan aksiyoninizi geliştirmek bâtınin : Blogları şahsi ve kurumsal olarak ikiye kocaoğlanrabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok azca maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları bâtınerikler ile çok daha zait kitleye ulaşırlar.
Blogger edinmek bâtınin. “Blogger” doğrusu blog sahibi sima kelimesi son günlerde içtimai iletişim ortamı ara buluculığı ile yayıldığından çok popüler bir mazmun evet. Bu eşhas ara sıra hayatlarını ara sıra ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip nüshada bir fanatik kitlesine sahip olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu aksiyonlerden güçlü reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar yeterli gelmediyse site bina etmek bâtınin 10 illet makaslamakma da bir faln derim.

website kurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir