Posted on

Mobil ödeme sistemi, bitiren gruplarının alışdataş tahsilatlarını GSM operatörleri yardımıyla gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Mobil ödeme para sistemi ile Ödeme eylemek isteyen zevat, Ödeme esnasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip alışdataş işlemlemlerini tamamlayabilir. Mobil ödeme yardımıyla bu tutar kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı yazı bakiyesi ise krediden düşüş örgülır. Bunun cenahı saf iş yerlerinde tercih edilip kullanılan mobil ödeme sistemi, temassız pozlar yardımıyla bile gerçekleştirilebilir. Bu işlemlemde mobil temassız ödeme ve NFC özelliği engelsiz kâin kredi kartları vasıtalığı yardımıyla olur.

Mobil Ödeme Sistemi yardımıyla Satımlarda Arkaış Yakalama
E-kâr ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri belli bir oranda kişilere seslenme fiyat. İşletme yerlerinin garaz kitlelerinden kâin bitiren gruplarının alışdataş alışdemeviklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı bitiren gruplarının kredi ve banka anaçı yöntemi ile alışdataş yapmayı tercih ederken kredi anaçı ve banka anaçı namevcut zevat ise umumi olarak bapda ödeme, havale/ EFT yahut mobil ödeme bozdurma yöntemi kadar seçenekleri tercih ederek alışdataş yamayı tercih fiyat.

Mobil ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya kafaladığından itibaren bu sistemi kullanan çok bir tomar nüfus ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki mağaza yerlerinde Mobil temassız ödeme yöntemini tercih ederken bazensı da e-kâr sitelerinde bu tür ödeme yöntemini tutmak ister. Doğrusu kısaca bahsetmek icabında mobil ödeme sistemi arazi saha e- kâr firma yerleri ulaştığı garaz kesime bir yeni saf henüz eklemeyi başarmıştır. Bu da pres yerlerinin satışlarında enseış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- kâr sitenizde mobil ödeme bozumu sistemine arazi vererek, garaz kitlenizde kâin kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satışlarınızda henüz çok enseış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir