Posted on

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde alan almasının en önemli nedenlerinden biri mangiz ile (UC yöntemiyle) mandepsi içre aldatmaışmutaş mimarilabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle mandepsi ciğerersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle aldatmaışmutaş yapabilmek ciğerin oyuna online yöntemlerle mangiz yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile aldatmaışmutaş yapabilmek o derece basit değildir. Çünkü bu davranışlemler dolar kuru üzerinden prosedür mimarildığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok ali oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek ciğerin ya da oyunda elan okkalı tabanca gücü üzere hilelere başlangıçvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin ciğerine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini basar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu hatmızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri ciğerin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler ciğerin oyunu elan âlâ oynamanızı sağlayacak fakat memnu olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere alan verilmiştir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere de alan verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en muhataralı olan ve hesabınızın banlanmasına neden olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi ciğererindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular mandepsi içerisinde alan yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başlangıçvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Hile içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da gayrı oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değdavranıştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde alan yer UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu ciğerin ciğerine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel pert verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok rabıta gharabelik ve gayrı oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen mandepsi mimarimcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında bütün oyuncuların nerede olduklarını seyircilere öğretmek ciğerin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas aracılığıyla bu düzen hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlangıçlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak ciğerin ötümlü yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çaldatmaışmasını engellemeye çaldatmaışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi ciğerin her saat bir hız bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında alan yer duvarların arkasını görme özelliğine ehil olurlar. Eğer rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda alan yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu fesat yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşıtsında sizi takatlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot yegâne lügat üzere görünse de esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, gaye buyurmak yahut bir nesneyi nişan buyurmak mealına gelirken Bot kelimesi, bir davranışin kendiliğinden olarak mimarilması mealına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan kabız mealına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir