Posted on

Üçbaşak Ekincilik, kültür makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör üst Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri ciğerin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine şayeste olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Uygun maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli besin üretimi, giyecek ve barınma vasatını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanoğlu ilkel kültür hayata geçirmeye başladı ancak hasetmüzde toplumun sadece çok küçük bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını alınlayacak tarımsal üretimle mücadelemaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit dilek ve kültür bölümünün anbean çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına illet olmuştur. Teknoloji ile baş başa gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, kendiliğinden ve yardımcı kültür makineleri gibi ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Hatta sadece kültür bölümü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile anbean artmaktadır.

Üçbaşak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve mualla üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en yavuz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile devimsel ve canlü adam deposuna malik olan Üçbaşak Ekincilik, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte araba üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak haysiyet sağlayan Üçbaşak Ekincilik; koyu Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını daima yükseltmektedir. Geceli gündüzlü aksiyon ve sıfır yanılgı üretim sistemi, Üçbaşak Ekincilik ürünlerinin hem il içinde hem bile il dışında güvenilerek kullanılmasının başlıca nedenidir. Üçbaşak Ekincilik, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçbaşak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin şayeste ve istikrarlı bir şekilde dağıtımını sağlamlar.
Gübreyi kifayetli ve doğru bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile boşuna gübre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve gür bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sebebiyle toprak üzerinde henüz az efor kullanma ederek çok henüz sağlamlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın boşuna olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sebebiyle çok henüz sağlamlıklı kalır ve toprağınızdan henüz okkalı yemiş ve sebzevat elde etmenize yardımcı evet.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması ciğerin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz gür bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en kocaman ihtiyaçları olan besin maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayan gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve uyanıklık edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz gür neticelar elde edebilirsiniz.

Üçbaşak Ekincilik olarak bir sair ürünümüz olan Traktör üst Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine üstlenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden üstlenmek ve muntazır bir damperli kamyona evet da açıkça bir hendek hafriyatsına boşamak ciğerin münteşir olarak kullanılır. üst yükleyici ile baş başa bir malzemeyi yere itmeden üstlenmek mümkündür. üst yükleyiciler umumiyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden üstlenmek ciğerin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek hafriyatsı gibi alanlara boşamak ciğerin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli arka yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıavratlabilir bir bentlantı parçası üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğanlayıştirilebilir ve birgani babaşmanla da oylumluletilebilir. Ana dahişenler umumiyetle hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da akım ettirilir. Teleskopik hamallara bakarak nispeten düşük maliyetleri ve çok uygunlükleri bile arka yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör arka yükleyiciler ciğerin tercih edilebilecek birgani üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem fiyat hem bile kalite olarak üstünlük sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden Üçbaşak Ekincilik’ın arka yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek vukuf sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yeygi bitkilerinin toplama ve balyalama anlayışlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu binalması anlayışlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçbaşak Ekincilik olarak Ot Toplama Tırmıkları da kültür makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Askılı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Ağızotu katışık makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi esnasında iş ağırlıkünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında uyanıklık etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine uyanıklık edilmediği dönem hayvanın mazotü ve etinden mahsul düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk kadem olarak beslengi esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken tüm besinleri hareketsiz seferde alabilir ve henüz yavuz beslenebilir. Ağızotu karmanın binalması hayvanın tüketmesi gereken tüm besinleri bir araya getirerek henüz yavuz beslenmesine böylece henüz okkalı mahsul almanızı sağlamlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile baş başa Ağızotu Muhtelit Makinaları da Üçbaşak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşak Ekincilik olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu gibi en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (Standart) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi binası gösterişli ve gür bir tarımsal üretim ciğerin kocaman avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı ciğerin önemli bir köprü anlayışlevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz yavuz durumlara gelmesi ciğerin tarımsal dış satım noktasında Üçbaşak Ekincilik olarak tüm çdüzenışanlamış olurımızın ulamasıyla baş başa
Üçbaşak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ile birlikte aradığın soruların yanıtları için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir